top of page

Další spokojené čtenářky

EDITA BERKOVÁ

www.strollering.cz

 

Prásknu to na sebe, nejsem poctivý čtenář. I ve čtení mám totiž tendenci zrychlovat. Přeskakovat slova, někdy i celé věty. Tady se to nestalo. Ani jednou! A proč? Četla jsem totiž pravdu. Četla jsem autentickou zpověď ženy, která dokáže přiznat, že byla na dně a že to sakra lehké rozhodně není. Zpověď ženy, jejíž slova jsem si (zdovolením) opsala a hodlám je, samozřejmě jakožto přímé citace, používat a šířit tyto myšlenky dál. 

Martí, DÍKY! Vážně díky za tu otevřenost, upřímnost a další důkaz toho, že: "že když nebudu spokojená já, nemůže být spokojený ani nikdo kolem..."

 

- pocit, že to co cítíte je v pořádku, nejste na to sama

- tipy jak můžete nastartovat svůj život, svojí jedinečnou jízdu

- inspiraci jak jít v životě za svou pohodou a spokojeností

- vědomí toho, co ovlivňuje vaše pocity a nálady

- 7 kroků použitelných na jakékoliv nepříjemné období

- DOŽIVOTNÍ AKTUALIZACI!!!

Ráda bych se s vámi podělila o mojí cestu

a všechny kroky,

kterými jsem zoufalost a psychické propady

proměnila ve spokojenost a radost. 

Aby jste i vy mohla najít svou cestu

ke spokojenosti.

Cítila jsem se jako troska. Jako nejhorší máma. Mateřská pro mě byla za trest. Přísahala jsem si, že už nikdy znovu dítě mít nebudu. 

Dnes mám děti dvě (a není to omylem). 

Budím se s radostí a těším se co nového zažijem.

Cítím se spokojeně a zažívám ty nej chvilky života.

 

Jak jsem to jen udělala? Umím snad kouzlit? Někteří se mě ptají, jestli zobu nějaký prášky :D. Není to tak. Nic nezobu.

Postupně jsem zjistila, že tipy, které jsem sepsala nejsou jen

pro období depresí. Využívám je neustále.

Zrovna tak budou fungovat i vám.

 Na jakékoliv drobné splíny a nepohodu.

EBook je návod na jakýkoliv mrak, který zastíní váš svit.

Každý máme někdy své dny. 

A já vás inspiruju, jak tyhle zamračené dny ustát.
 

7 tipů, Jak být spokojená i po porodu

Jak se proměnit ve vyrovnanou ženou a předat svým dětem štafetu spokojenosti?

Proto máte ode mě

100% ZÁRUKU SPOKOJENOSTI.

Pokud po přečtení zjistíte, že

pro vás informace nejsou přínosem, peníze vám všecičky vrátím zpět.

KOLIK TO CELÉ STOJÍ?

 

Ha, teď kápnu božskou. Na Matějské nebo

v Zoo rozhodně necháte mnohem víc.

Přinesou Vám tyto investice

dlouhodobý pocit spokojenosti?

Dost okecávek.

 

Cena eBooku je 540 Kč.

 

Díky informacím v něm jsem nejen já přetočila svůj život vzhůru nohama a začala si ho užívat.

Je to dost peněz, co? Nechcete přeci kupovat zajíce

v pytli.

 

 

 

 

 

 

 

eBook Návrat k sobě

- 31 stran plných autenticity, inspirace a tipů jak se radovat ze života, jak využít krizi k osobnímu restartu. Ebook, který léčí i nakopává.

eBook Co se děje v těle

- tipy pro tělo: jóga, hormonální změny po porodu, pohyb, strava, aktivity atd.

- vše co ovlivňuje vaše vnitřní rozpoložení, nálady a pocity

Pracovní sešit

k eBooku jako start vaší jedinečné jízdy. Provede vás krok za krokem. Jak si začít užívat chvil vedle dětí, stát se spokojenější mámou a tím i pomoct dětem ke spokojenosti.

 

 


- těšila jste se na dítě a realita vypadá úplně jinak?
- chcete být spokojená vy i vaše děti, ale nevíte jak na to?
- už nechcete být ukřičená a zdrchaná máma?

- máte pocit, že s dětmi je váš život jen oběť a žádná radost?

- často se cítíte unavená?

PROBOHA! Taky vás něco podobnýho napadlo?

CO VŠECHNO ZÍSKÁTE?

BONUS 1: Emailový kurz

Jen čtením eBooků se ještě nic nemění. Je třeba konat. Chtěla bych vás maximálně podpořit na vaší cestě za změnou. Tématům v ebooku se budeme společně věnovat ještě 8 týdnů, abyste mohla vše krok za krokem převést do praxe.

BONUS 2: Emailová konzultace

Neváhejte se mi ozvat, popsat vaše aktuální pocity, vypsat se z toho na neutrální půdě. Už jen sdílení je skvělý start. Spolu se pokusíme vymyslet první kroky a řešení. Jedinečné a na míru.

BONUS 3: Inspirace odjinud

To ještě není všechno!!!

LENKA HALÁSOVÁ

www.lenkahalasova.sk


Sledujem Martinu vyše roka. Tak ako prechádzala svoju cestu a zdieľala svoje úspechy ale aj pády, mi ukazovala ako dokáže meniť svoj život. Začala som ju napodobňovať. Učila som sa hrať. Často sme sa smiali, že študujeme spoločne na rovnakej škole - Škole života. E-book, ktorý napísala a zhrnula v ňom všetky podstatné kroky Vám zmení život a to nielen v prípade popôrodnej depresie. Ako to viem? Lebo viem kde sa teraz nachádzam.

 

Tomuto e-boku by som ja osobne dala podtitul "Ako sa dostať do 7 neba." Doprajte si čas a vyberte tú najlepšiu cestu pre seba. Zoberte odvahu a nájdite odpoveď na otázku: Čo som robila rada? a urobte prvý krok. Pre mňa osobne to bolo zmeniť v sebe nastavenie, že teraz veľa vecí nemôžem robiť lebo detí sú malé. Tak sme začali cestovať a vymýšľať rôzne výlety. Môžete namietať, že to nejde bez peňazí. Verte, že ide! Záleží len na dopravnom prostriedku. Prajem parádnu jazdu pri návrate k sebe. Zídeme sa v 7 nebi.

O čem tenhle eBook je?

Podívejte se na video

Chcete se stát Vašim dětem inspirací

a žít spokojený život? 

Každodenní realita není uplně podle Vašich představ?

 

Pojďte se vydat spolu se mnou.

 

Váš život může být zábavná a dobrodružná cesta.

 

S dětmi čas plyne rychlostí blesku.

Tak není čas ztrácet čas.

PETRA HVIZDOŠOVÁ

 

Martinina kniha mi pomohla odkrýt mé temné stránky, uvědomit si je a naučit se těžkých propadů si vážit a učit se z nich. Odrazovým můstkem pak byla vděčnost, která mi umožnila si uvědomit jedinečnost každého okamžiku, naučit se vážit i jednoduchých věcí, umět je ocenit a radovat se z nich.

 

A nyní jsem stále na cestě a hledám, kdo jsem já sama, co chci a jak za tím půjdu. Tedy nejsem zdaleka na konci, ale spíš úplně na začátku. Ale tu jedinečnou cestu k sobě mi pomohla a pomáhá najít Martina, která to, co popsala v knize, rozdává při svých kurzech jógy, strolleringu a sdílí své pocity a myšlenky se všemi, kteří jsou ochotni se otevřít. A díky téhle knize tak otevírá cestu spoustě žen k hledání sebe sama, smyslu života a radostnému životu. Děkuji za vše!!!

MARKÉTA ANGELA HAŠTABOVÁ

www.marketahastabova.cz

 

Martina, autorka tohoto e-booku je pro mě velmi inspirující žena, která srší nápady a vždy dokáže využít vlastní životní situace k nejlepšímu užitku a k podpoře druhých.

Tento ebook je velmi inspirující a krásně podporující pro novopečené maminky. Přečtením tohoto ebooku maminky pocítí velkou podporu a navíc jednoduchými tipy se dostanou opět na vlnu vědomí sebe sama, větší radosti a vlastní spokojenosti v nové oblasti mateřství. Naučit se a umět tak skloubit tuto novou roli tak, aby maminky žily svůj život, nezapomněly na sebe, na to kým jsou a o to šťastnější maminkou dokázaly být. Sama tyto principy ve svém mateřství realizuji a nedám na ně dopustit!  

Takže pokud si přejete být šťastnou maminkou, tak neváhejte se pustit do čtení!

TEREZA HINTERHOLZINGEROVÁ

 

Poznat tento e-book rozhodně stojí za to. Je velkou inspirací, motivací, povzbuzením. Než jsem e-book otevřela, říkala jsem si, že to není věc pro mě. Ale už po přečtení prvních řádků se mi v hlavě začalo honit spoustu myšlenek. Když jsem ho musela odložit, těšila jsem se, až se k němu vrátím. Hned jsem si v duchu plánovala co všechno chci, musím udělat, s čím vším jsem chtěla začít, ale tak nějak jsem "zamrzla" po narození syna. A musím říct, že jsem i začala s realizací a jsem zase o ždíbek spokojenější. Takže za mě určitě palec nahoru.

DANA NEKVAPILOVÁ

 

Stát se matkou je velká životní změna, která s sebou často přináší nové a náročné situace a také pocity. Ne vždy příjemné, jak se, zdá se mi, celospolečensky očekává. Proto je skvělé, že Martina otevírá téma poporodních stavů, o kterých se většinou mlčí. Sama jsem zažila po porodu stavy úzkostí a strachů, které fakt "stály za to". V tu dobu by mi možná pomohlo, když bych si přečetla Martiny ebook a zjistila bych, že podobné pocity prožívá i spousta dalších žen a že to není nic abnormálního a divného se mnou.

 

Na e-booku se mi líbí to, že si nedává za cíl dát čtenářům univerzální návod na štěstí. Nabízí prostě jen jednoduché a praktické tipy, co pro sebe může udělat každá žena, bez ohledu na počet dětí, věk či sociální status. Po přečtení ebooku i u mě nastal čas, kdy jsem se nechala inspirovat a začala jsem trochu přemýšlet o Martiny návodech jak zpět k sobě. Bylo to zábavné a uvolňující. Přestala jsem v tu chvíli upjatě myslet na povinnosti a přišel zas ten krásný pocit, že je člověk sám v sobě a zároveň s dětmi a pro děti. Martina mě svým ebookem navedla na takový poporodní proces rozpomínání se, kdo jsem JÁ. I když návodů v podobném duchu člověk najde v dnešní době všude spoustu, Martiny pohled je pro mě svým způsobem jedinečný a inspirující. Děkuju jí za to, že se odvážila být svou osobní zpovědí tak otevřená a třeba inspiruje i Vás.

MARTINA TRNKOVÁ

 

Ebook je bomba. Martina je neuvěřitelně silná ŽENA! Smekám před ní klóbrc, před její otevřeností, odhodlaností, bojovností, chutí jít dál! Já osobně miluju nejvíc tu otevřenost a hodně se tím nechávám inspirovat! A určitě nejen já. Martiny hravost v Play Everyday a schopnost sdílet své prožitky v ebooku inspirují spoustu dalších žen! Ebook je multifunkční :D. Je totiž pro každou ženu, tedy nejen pro maminky po porodu, protože pár ze sedmi tipů je použitelných i v bezdětné fázi života! Super!!

JANKA KASALOVÁ

 

Milá Martina, dakujem za inspirativne nakopnutie. Tvoj e- book  spolu s 5 tyzdnom Nevychovy  mi pomohol aby to slo u nas ako po masle a nie ako v lete na saniach. Keby mam niekde vyplnit do kolonky kto ma inspiruje, napisala by som Teba. Ako ty dokazes z kazdej situacie vytazit maximum pre seba a svoju rodinu, ako zijes pritomnostou, nebojis sa buducnosti a tazis aj z minulosti..proste krasa a hlavne do toho davas seba. Naozaj, mas moj velky obdiv ako ides s kozou na trh a dokazes nieco tak osobne napisat a posunut dalej aby to pomohlo.

Máma 3 dětí, která si prošla stavy velké únavy a nedostatku energie se podělí o:

 

- 3 TIPY PROTI ÚNAVĚ

Specialistka na telepatickou komunikaci a komunikaci pomocí intuitivních obrázků se podělí o:

- DOPIS MÁMĚ

Lucie Vlachopulosová

www.lucievlachopulosová.cz

Marie Vavrochová

www.marie-vavrochova.cz

DOBRÝ, ALE NECHCETE PŘECI ZAJÍCE V PYTLI.

Jak to vypadá uvnitř ebooku?

bottom of page