top of page

eBook NÁVRAT K SOBĚ 

aneb 7 tipů jak být spokojená i po porodu

CO ZÍSKÁTE KOUPÍ EBOOKU?

 

- pocit, že to co cítíte neprožíváte sama

- tipy jak z toho ven

- impuls a inspiraci ke změnám

- návod jak jít v životě za svou pohodou a spokojeností

- prostor, kde můžete sdílet své vlastní zážitky

- na co nezapomínat, aby z vás byla spokojená žena, máma

- doživotní aktualizaci

- pracovní sešit s prostorem pro svůj osobní vývoj krok za krokem

 

MARKÉTA ANGELA HAŠTABOVÁ

 

Martina, autorka tohoto e-booku je pro mě velmi inspirující žena, která srší nápady a vždy dokáže využít vlastní životní situace k nejlepšímu užitku a k podpoře druhých.

Tento ebook je velmi inspirující a krásně podporující pro novopečené maminky. Přečtením tohoto ebooku maminky pocítí velkou podporu a navíc jednoduchými tipy se dostanou opět na vlnu vědomí sebe sama, větší radosti a vlastní spokojenosti v nové oblasti mateřství. Naučit se a umět tak skloubit tuto novou roli tak, aby maminky žily svůj život, nezapomněly na sebe, na to kým jsou a o to šťastnější maminkou dokázaly být. Sama tyto principy ve svém mateřství realizuji a nedám na ně dopustit!  

Takže pokud si přejete být šťastnou maminkou, tak neváhejte se pustit do čtení! :-)

PETRA HVIZDOŠOVÁ

 

Martinina kniha mi pomohla odkrýt mé temné stránky, uvědomit si je a naučit se těžkých propadů si vážit a učit se z nich. Odrazovým můstkem pak byla vděčnost, která mi umožnila si uvědomit jedinečnost každého okamžiku, naučit se vážit i jednoduchých věcí, umět je ocenit a radovat se z nich. A nyní jsem stále na cestě a hledám, kdo jsem já sama, co chci a jak za tím půjdu. Tedy nejsem zdaleka na konci, ale spíš úplně na začátku. Ale tu jedinečnou cestu k sobě mi pomohla a pomáhá najít Martina, která to, co popsala v knize, rozdává při svých kurzech jógy, strolleringu a sdílí své pocity a myšlenky se všemi, kteří jsou ochotni se otevřít. A díky téhle knize tak otevírá cestu spoustě žen k hledání sebe sama, smyslu života a radostnému životu. Děkuji za vše!!!

MARTINA TRNKOVÁ

 

Ebook je bomba. Martina je neuvěřitelně silná ŽENA! Smekám před ní klóbrc, před její otevřeností, odhodlaností, bojovností, chutí jít dál! Já osobně miluju nejvíc tu otevřenost a hodně se tím nechávám inspirovat! A určitě nejen já. Martiny hravost v Play Everyday a schopnost sdílet své prožitky v ebooku inspirují spoustu dalších žen! Ebook je multifunkční :D. Je totiž pro každou ženu, tedy nejen pro maminky po porodu, protože pár ze sedmi tipů je použitelných i v bezdětné fázi života! Super!!!

 

JANKA KASALOVÁ

 

Milá Martina, dakujem za inspirativne nakopnutie. Tvoj e- book  spolu s 5 tyzdnom Nevychovy  mi pomohol aby to slo u nas ako po masle a nie ako v lete na saniach. Keby mam niekde vyplnit do kolonky kto ma inspiruje, napisala by som Teba. Ako ty dokazes z kazdej situacie vytazit maximum pre seba a svoju rodinu, ako zijes pritomnostou, nebojis sa buducnosti a tazis aj z minulosti..proste krasa a hlavne do toho davas seba. Naozaj, mas moj velky obdiv ako ides s kozou na trh a dokazes nieco tak osobne napisat a posunut dalej aby to pomohlo.

Potřebujete se ještě na něco zeptat?
Není vám něco jasné?
Velmi ráda zodpovím jakékoliv vaše dotazy.
 
Napište mi na: info@playeveryday.cz

Vybrané reference

+ BONUSY

bottom of page