top of page
Happy Kids Huddle 2014-8-17-20:22:23

Happy Kids Huddle 2014-8-17-20:22:23

P1050091

P1050091

P1050267

P1050267

Prague..

Prague..

One of the really beautiful places in Prague. Do you know which one is that? Part of our playful tou

One of the really beautiful places in Prague. Do you know which one is that? Part of our playful tou

IMG_0680

IMG_0680

P1050407

P1050407

9G5Re-MartinaGomi_005+2mini.jpg

9G5Re-MartinaGomi_005+2mini.jpg

Hravé trasy

Je mnoho lidí, kteří rádi cestují a objevují nová místa. Ale znáte to. Stanete se rodičem a najednou jdou vaše koníčky stranou, o cestách si můžete nechat jen zdát. Děti se na různých místech nudí, vás to otravuje a tak radši vyrážíte jen do míst určených pro děti. Zábavní parky, cirkus, matějská. A co váš cestovatelský duch?

 

Jde to i jinak. Nemusíte utratit majlant. Stresovat se někde, kde vašim drobkům není dobře. Tam kde se vyvětrá vaše peněženka a s tím je i vaše spokojenost

v trapu. Můžete objevovat zajímavá místa a nezapotit se u toho. Naopak. Můžete se celá rodina poznat, hrát si, zažít malý rodinný teambuilding.

 

Díky hravým tipům rozehrajete nejen sebe a svůj tým, ale i krásná Pražská zákoutí. Nevíte jak? Pojďte s námi vyrazit na cesty. Trasy budou přibývat a vaše cestovatelská duše nemusí usínat na vavřínech. 

 

Play Everyday aneb na cestách si hrej

 

Pro koho trasy jsou?

Trasy jsou vhodné pro rodiny s dětmi či skupiny kamarádů. Věkově není nijak specifikováno. Trasy v minulosti procestovaly jak miminka tak puberťáci. Vzít můžete i babičku, dědu, psa, zkrátka s kým si chcete užít společného času. Trasu můžete využít i jako inspiraci, pokud Vám dorazí návštěva z ciziny.

 

Jak dlouho akce trvá?

Trasa je dlouhá cca 3 km. Za jak dlouho váš tým tuto trasu ujde je čistě na vás :). 

 

Co s sebou?

Konkrétní seznam nutností k vybrané trase získáte v informacích zaslaných po platbě trasy.

Většinou se jedná o: kvalitní obuv, oblečení dle daného počasí, svačinu, pití, papír, tužku, týmově sladěnou "uniformu" (jak se odlišíte od ostatních kolemjdoucích? -např. stejné čepice, stejnou barvu oblečení atd.), maskota (plyšáka, oblíbenou figurku).

 

Kde trasa začíná?

Začátek trasy stejně jako ostatní konkrétní info dostanete přímo do vašeho emailu.

 

Cena? 200 Kč za jednu trasu pro celý tým. Už navždy budete moci zažívat toto dobrodružství s kýmkoliv, koho si do týmu zvolíte. 

Trasy na výběr

bottom of page