top of page

eBook 

Jak rozehrát partnerství

+

Hra na pecky

aneb peckové partnerství/manželství 

 

Procházíte partnerskou krizí?

Staráte se o děti, pracujete a čas na tu dvojku co stála na začátku nikde?

Někdy Vás partner dokonce pěkně štve?

 

Před nějakou dobou jsme se s manželem ocitli v podobné situaci. Lezli jsme si na nervy, otravovali jsme si život navzájem. Soustředili jsme se na vše kolem, jen na nás dva se času a energie nedostávalo.

 

Od té doby se náš vztah hodně zlepšil a naše manželství roste. Zase se spolu bavíme životem. Nenabízím návod na "žili spolu spokojeně až do smrti". Ale sepsala jsem pár tipů, které naše partnerství opět rozehřály

a rozehrály. 

 

Protože věřím, že i váš život může být plný

radosti, zábavy a hry.

Pojďte si taky hrát a vyhrát zas tu zamilovanou dvojku zpět.

 

 

Martiny články jsou pecka! Občas u nich přímo vyprsknu smíchy a tenhle pocit prostě miluji. Jak mě může takhle někdo rozesmát? Baví mě to. Na její e-book o peckovém vztahu jsem se vyloženě těšila. Jen jsem netušila, jak mi někdo může ve vztahu s mým mužem pomoci. A to jsem se zmýlila. Martina to dokázala. Našla jsem se v každé kapitole. Fascinuje mě, jak dokáže svým bezprostředním způsobem naservírovat pointu na talíři. Vůbec se s tím nemaže. Pochopila jsem, že nejsem jediná, která měla šílené pocity zoufalství jako čerstvá matka. Tenhle ohromný zvrat v životě žen nikdo na školách neučí. Nikdo o tom nepíše a nechápu, jak je možné, že to všichni dusíme pod pokličkou. E-book má úžasnou nabíjející energii. Ale, co mne nejvíce udělalo radost? Její zábavné partnerské karty, které mě fakt nakoply k akci. Martino, díky za ně, jsou peckové! E-book bych doporučila všem ženám matkám, které si procházejí složitým obdobím ve vztahu a cítí, že jim muž tak trochu mizí před očima.

 

Pavla Polymnia

Průvodkyně psích souvislostí,

Autorka e-booku Jak vyzrát

na páníčka (návod pro psa)

www.pavlapolymnia.cz

Prečetla jsem eBook a ... další dávka inspirace, motivace, rozhejbalo to ve mně spoustu emocí! ​

Jak píšeš "ty náročné chvíle přinesou největší životní obohacení." Máš můj obdiv (možná trapně se opakující, ale pravdivé a upřímné), žes dokázala najít cestu zpět k manželovi. EBook je super "návod" jak s tím vším naložit ...a tak makáme, inspirujeme se a jsme rádi, že máme okolo sebe lidi jako jste vy!!! DÍKY jste báječní ;).

 

Martina Trnková

Office To Go

eBook a hra ke stažení zde

bottom of page