• Martina Chomátová

Cesta ke spokojené domácnosti


Poporodní deprese mi dala hodně krásných lekcí. Jednou z nich je, že můj život lze ovlivnit z různých stran. Pokud nedokážu jedním tématem pohnout, můžu pohnout svým vnitřním nastavením, nebo nábytkem doma, a přesto se změny v realitě odehrají.

Poslední dobou jsem zažívala velikou touhu mít snadno uklizenou domácnost, hravě ji zvládat a cítit se doma spokojeně.

Mou cestu jsem se rozhodla mapovat. Už dávno vím, že podobné "nešvary" neřeším jen já, ale se mnou i obrovská plejáda žen.

Mým prvním krokem bylo pojmenovat si své pocity. Vnímat, o co doopravdy jde. Na to téma jsem natočila video o služkách. Pustit si ho můžete zde:


Když jsem pokračovala na mé cestě za tímto snem, uvědomila jsem si mnoho souvislostí. Co může mít společného cesta ke spokojené domácnosti a cesta ke spokojenosti životní? Věřím, že tyto 3 tipy obohatí i vás na cestě do jakékoliv vysněné destinace:


A protože ráda zkouším všemožné způsoby, ráda sleduji změny, které se v životě dějí, objednala jsem do našeho domova hned inspiraci v podobě FENG SHUI. Dodala ji Olga Bušková a od té doby se u nás doma dějí přestavby, proměny a následují změny v různých životních oblastech. Jak pomocí této prastaré metody harmonizovat například partnerské vztahy? O to se více dělím v tomto videu:


Čekají nás ještě další kroky k té vysněné a spokojené domácnosti. Důležité je, že nás každý krok na té cestě baví a tmelí jako ten nejlepší teambuilding. Poznáváme jeden druhého i sebe sama, objevujeme své sny a plány, sdílíme témata se zajímavými lidmi.

Pokud by vás zajímalo víc na téma rodinné pohody a hravosti, opravdovosti a spokojenosti, sledujte hravý svět Play Everyday nebo se nechte vyhnat do ulic Prahy s rodinnou týmovou hrou PraHra.

#fengshui #cestakespokojenédomácnosti #MartinaChomátová #PlayEveryday #OlgaBušková #Jakvypadánávštěvaodborníkanafengshui #poporodnídeprese #jaknapoporodnídeprese #jaksenecítitjakoslužka #3tipycoproměnínašetrable #jakzkrizeven

  • Wix Facebook page
  • Instagram App Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Twitter Social Icon
  • Blogger App Icon

© 2014 by Martina Chomatova Proudly created with Wix.com