Život je hra

Vzpomenete si co vám rodiče říkali o životě?

"život je boj"

"život se s nikým nemazlí"

"život je dřina"

Určitě přijdete i na jiné. A co když je to tak trochu jinak? Život může být cokoliv. Pokud jsme přesvědčení, že je život boj - budeme bojovat. Pokud jsme přesvědčeni, že život je dřina, pak budeme dřít. A nikdo se s námi nebude mazlit, že?

Co to takhle otočit? Trochu si s tím přesvědčením pohrát a přetočit ho naruby? Když může být život dřína, boj, může zcela určitě být i hra, zábava. Co vy na to? Jak to máte vy?

Začala jsem svůj život točit naruby a nestačím se divit. Za tím nastavením totiž vůbec nic nebylo. Jediné co jsem udělala je, že jsem se odvážně vydala na novou cestu, objevovat co je v tom pro mě.

Hravost totiž není nějaký dar, který někomu byl dán a jinému ne. Hravost je něco, pro co se může každý naprosto sám dobrovolně rozhodnout. Vydat se za hranice lety stavěné, uvolnit se z okovů a radovat se ze života.

Ano i mně chodí v životě překážky, problémy. I já pláču, stonám, vztekám se. Pěkně se v tom porochuním, i v tom se učím hrát. Protože jen já se vždy rozhodnu jakým směrem se dát. A hravě se s tím vyrovnat.

Dokud totiž nezazní GAME OVER, budu se smát, radovat se, hrát.

Předprodej 199Kč + 3 dárky-2.jpg
Nejnovější příspěvky