Ženy, buďte ženami!!!

Nechtěl jsem psát, ale při čtení příspěvku chlapi, pochlapte se mi to nedalo. Vzal jsem si papír a psal. Jsou to moje myšlenky a postřehy z mého života, možná někdo řekne, že se ozvalo ego, ale není tomu tak.


Vážené ženy, nejste si tak trochu sami na vině, že chlapi vidí ve vás ZDRCHANOU HUJERKU?


To, co tady píši není prezentací názoru všech mužů. Ale čistě jen mého. Nechci aby se žena tvářila růžově každý den, nechci aby mi seděla na klíně a objímala mne, ale nebudu lhát, také občas potřebuji pohlazení, pomazlení, povzbuzení. Ano mám být ten, o kterého se žena opře, když nemůže, ale já také potřebuji někoho, kdo mi pomůže vstát, když upadnu, o někoho se opřít a ne být stále za něco kritizovaný.


Vím, že jsi ta nejlepší i když mne kritizuješ. Ale když to je dennodeně, tak se nediv, že dělám to samé naopak. Také mám strach jak vás uživím, jestli nepřijdu o práci, jestli se někomu něco nestalo a mám pocit, že to nezvládám. Tak se nediv, že jsem nevrlý a hned nevidím co všechno Ty musíš zvládnout.


No a pak když přijdu domů, tak místo rozumného rozhovoru jen kritika, že jsem takový nebo makový, že nemám pochopení pro to co děláš.


Zkus mne nekritizovat, ale pochopit, že mám o Vás strach. Místo kritiky mi řekni co potřebuješ a já to udělám. Neřikej mi ale že něco musím, protože mne to nefunguje. Já to udělám proto, že chci. Jsem Ti ochotný pomoci i v úklidu, ale prosím řekni mi jak mám okno vyleštit, aby nebyly šmouhy. Místo kritiky, že je okno stejně nevyleštěné.


Proč neobejmeš Ty mne? Také bych byl za to rád, místo "dej mi pokoj", když Tě obejmu já. Jak tě mám obejmout, když máš hadr nebo smeták v ruce a nechceš ho položit ani na chvilí? Proč chceš abych Ti poděkoval, když sama to neděláš? Proč chceš abych Tě zdravil, řikal prosím a děkuji, když to sama neděláš? Na pozdrav neodpovíš, prosím, děkují neznáš.

UŽ TO CHÁPEŠ?

Pro mne nejsi neschopná, nejsi mi na obtíž. Jsi mi partnerem, který se mnou je a hlavně chce být. Ale mám strach Ti to řici, protože nevím, jestli mi neřekneš, že jsem se zbláznil. A nejen to, ale řekneš mi "teď ne, jsem unavená,musím uklízet,dej mi pokoj".


Rád bych si přichystal oběd, ale potřebuji místo toho, že mi řekneš, že to stejně nesvedu a udělám akorát bordel, Tvojí radu. Jak to udělat. A když nás necháš, tak mi v tom pomohou i ty naše dvounohé spermiovajíčka. Rád bych Ti dal pusu, koupil kytku jen tak, ale mám strach, že mě zase místo radosti zkritizuješ.


Rád bych Tě obejmul, vzal na večeři nebo výlet, ale Ty sama to odmítáš. Vím, že kdysi jsi měla jen mne a dnes nás je víc. Že Ti není dvacet, ale o nějaký ten rok víc. Vím, že máš nárok být unavená. Ale prosím, když přijdu, vyslechni mne alespoň. Můžeš u toho i sedět a neodpálkuj mne s tím "dnes ne, nevidíš že jsem unavená?"


Jsi pořád ta, kterou miluji, miluji tvou krásnou bytost bezpodmínečnou láskou.


Jen když Ti to chci řici, tak mne neposloucháš. Zkus si uvědomit, že nejsem ten špatný člověk, který Tě neumí pochopit, neumí pomoct a pořád kritizuje. Zkus tuto slupku sloupnout a najdeš krásnou bytost, kterou jsi kdysi milovala.


Pojď si sednout, dát Tvé dlaně do mých, zadívat se na ty naše dvounohé krásné bytosti, které byly dílem naší lásky. Pojďme si v klidu pohovořit o našich problémech. Prosím obejmi mne první, já nemám síly to zkoušet znova a čekat jestli nebudu odmítnut. Sedni si a raď mi jak mám udělat to nebo ono a nezlob se, že mi to trvá dýl a není to tak, jak bys chtěla.

Chápeš to!!!!!!!????????

Děkuji své ženě, že vydržela se mnou i když to neměla vůbec lehké. Děkuji i vám všem ponejvíce ženám, dívkám, kteří mne nutíte přemýšlet o životě jinak. Děkuji i Martině, která mne svým příspěvkem vyhecovala k napsání toho co trápí mne. Možná, že se i někdo pozná, dá mi za pravdu a když ne, nevadí. Děkuji všem, kdo jste dočetli až do konce.

Leopold Pieczka

Play Everyday aneb svýho chlapa štěstím a láskou zasypej

Předprodej 199Kč + 3 dárky-2.jpg
 • Wix Facebook page
 • Instagram App Icon
 • YouTube Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Blogger App Icon

ANDROMEDA,

ELFKA MALÁ

Laskavá kapitolka

z knihy příběhů

pro malé i velké

ke stažení ZDE

Instagram

Hravé a laskavé čtení

o všímavosti k sobě

i okolí

andromeda.png
Sledujte Play Everyday
 • Wix Facebook page
 • Instagram App Icon
 • YouTube Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Blogger App Icon

EBOOK ZDARMA