top of page

ZDARMA

kdy: 15.7.2017 

21:00

kde: online

délka trvání: 60min

jak přeměnit strachy v radost 

Koho jsem pozvala na online randíčko? 

TEREZKA ROTHOVÁ

www.fastereft.sk

Som šťastná mama dvoch úžasných detí. Som emočná koučka a venujem sa ľuďom, ktorí sa rozhodli pracovať so svojími emóciami a povedali dosť životu, kde strachy, smútky, stresy a obavy ovladajú ich život. Učím ich, ako efektívne a naplno využívať svoju myseľ, ako možu pracovať sami so sebou, odpozorovať čo sa s nimi deje a zhodnotiť, či sú takéto stavy pre nich prospešné alebo nie. So mnou sa zbavujú všetkej emočnej ťarchy, ktorú už nechcú ďalej so sebou niesť. Privádzam ich do stavu, kde dokážu natrvalo precítiť to, čo už dávno vedeli.

Webinářem vás provede:
MARTINA CHOMÁTOVÁ
- máma dvou dětí 
- autorka projektu Play Everyday, ebooků a online kurzů, knihy Andromeda, elfka malá
- autorka zábavných tras po městě Pražském - PraHra
Co si z webináře odnesete?

Máte nějaký svůj sen, ale brzdí vás strachy a obavy? Život tak nějak není podle vašich představ, ale nevíte co s tím?

Snažíte se naplnit očekávání okolí, ale nikde v tom nejste vy? 

Vaše radost se ztrácí v každodennosti? 

Zveme vás na online randíčko, webinář chcete-li, kde se přesně o tom všem budeme bavit. Cesta za vydáním mé první knihy Andromeda, elfka malá, není bez trnů a klacků pod nohama. S velikou vděčností jsem se na té cestě nechala provázet emoční koučku Terezkou Rothovou, díky které jsem se postupně zbavovala nejedné koule u nohy. 

Co všechno metoda Faster EFT dokáže? S jakými problémy pomůže? Co jsem prožívala? Jak metoda vypadá v realitě? Jakých výsledků jsem díky této podpoře dosáhla? O tom všem si společně povíme. 

Čeká na vás PŘEKVAPENÍ, podělím se i o vše kolem knihy Andromeda, elfka malá a hlavně si odnesete z tohoto hodinového randíčka inspiraci, jak si poradit s jakýmkoliv strachem a obavou. V rámci našeho randíčka budete mít možnost zbavit se pomocí metody Faster EFT emocí, které už nepotřebujete. Ať se týká splnění snů, manželských trablů, pracovní tématiky či výchovy dětí. 

Zajímalo by vás něco jiného? Napište svůj dotaz na: info@playeveryday.cz

Vyplňte tedy prosím registraci a odkaz na těch nadupaných 60 minut vám přijde emailem.

Online randíčko

pomocí faster eft

bottom of page