top of page

  

Často si vzdycháte, jaká to byla pohoda bez dětí?

Smutníte, jak je život najednou náročný

a není v něm moc radosti?

Nová role matky přinesla nečekané výzvy?

 

Jak moc vám rozumím. A proto jsem napsala tento eBook. Jsou v něm mé zkušenosti v roli mámy 2 dětí. Upřímně sdělená pravda, kterou se mnozí stydí přiznat, natož vyslovit nahlas. Sepsala jsem některá prokletí, která můžou za to, že je pro Vás mateřství otroctvím či vězením.

Prokletí? Co to je?

To co si myslíme, čemu věříme.

Působí na Vás víc, než si myslíte. 

 

Pokud se chcete dozvědět, jak svá prokletí proměnit v kouzla, jak se uvolnit v roli mateřské, nechte se inspirovat. Vším Vás provedu a můžete začít kouzlit taky. Je to opravdu jednoduché. 

 

Nasedněte a vítejte v mém kouzelném světě...

 

  

E-book Začarované mateřství mě pobavil... kdyby to totiž takhle nanapsala Martina Chomátová, mohla by to hodně podobně napsat Martina Marková.
S malými odchylkami podobné strasti, kdy už jsem to chtěla vzdát, bod zlomu, kdy jsem se rozhodla, že to nevzdám
a následná cesta k lepšímu, kdy dnes už můžu říct, že jsem spokojená máma
a mám spokojené dítě. Doporučuju
k přečtení, můžete si část náročné cesty ušetřit :). 

Martina Marková

www.markovam.cz

eBook

Začarované mateřství

aneb 6 prokletí, kterými si z mateřství děláme galeje

eBook "6 prokletí, z kterých si děláme v mateřství galeje" se čte sám. Když mi přišel, začetla jsem se tak, že jsem přestala až na poslední stránce. Myslím si, že je Martinin eBook naprosto zásadní pro maminky, které jsou maminkami poprvé a potřebují se vyrovnat s novou situací, novou rolí a úkoly.

 

Příjemnou formou vás povede přes ta nejhorší úskalí domněnek, pocitů, malého seběvědomí a velkého vyčerpání. Přes minové pole cizích názorů co byste měly a co byste určitě neměly. Pomocí jednoduchých a lehce napodobitelných tipů jak zvládnout 6 nejrozšířenějších sebedestrukčních programů si nastavíte a zorganizujete vlastní priority zdravěji a budete si víc užívat života. Pochopíte své neefektivní postoje a získáte inspiraci jak je změnit k větší radosti a spokojenosti vaší i všech kolem vás. eBook mě natolik nadchl, že jsem si rovnou objednala placený návod a moc se na něj těším.

Stanka Bittnerová 

www.ocniterapie.cz 

Martinin ebook byl pro mě láskyplným provedením mateřským trápením, které může mnohá žena cítit, když se jí narodí první dítě. Také jsem byla na začátku zmítaná tlakem okolí a permanentním přemýšlením, jestli dělám všechno správně, jestli jsem dost dobrá matka, jestli své děti nepoškodím na zbytek života. Jednou z nejzásadnějších věcí textu pro mě byly informace, jak se zastavit před tím, než začnu řvát a jaký je vlastně nesmysl se srovnávat. Našla jsem zde také spoustu konkrétních tipů, jak ty zajeté vzorce v hlavě opravdu reálně změnit. Rozhodně doporučuji přečíst. Je to absolutní "must know" každé mámy.

Lucie Cieslarová

inspirátorka k šťastnějšímu životu

on-line podnikatelka

blogerka

www.luciecieslarova.cz

https://www.facebook.com/menimsezijuzarim/

eBook ke stažení zde

bottom of page